Contact information

Kilka słów o TropiCoders

Tropicoders to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnego oprogramowania. Nasza firma to młodzi, energiczni, pomysłowi ludzie.

Stanowimy zgrany zespół specjalistów charakteryzujący się dużą kreatywnością i bogatym doświadczeniem w tworzeniu projektów programistycznych i internetowych, przy okazji będąc dobrymi przyjaciółmi. Z tego powodu możemy poszczycić się dużą elastycznością działania, co przekłada się na doskonałe relacje z naszymi Klientami.

Lubimy zdobywać nowe doświadczenie i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, nie tylko w branży IT. Nasza praca to nasza pasja. Każdy kolejny projekt traktujemy jako wyzwanie, starając się go wykonać na jak najwyższym poziomie.

Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie.

Dzięki obszernej wiedzy naszego zespołu związanej z tworzeniem oprogramowania, administracją i działaniem sieci komputerowych oraz Internetu, a ponadto warstwy sprzętowej i fizycznej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kilka różnych wariantów rozwiązania.

Wychodzimy z założenia, że nasz Klient powinien mieć wybór, a wiedza i doświadczenie, którą posiadamy, ma pomóc w dobraniu najbardziej optymalnego i spełniającego wymogi rozwiązania.

W Tropicoders mamy świadomość, że rynek rozwiązań IT jest bardzo zróżnicowany. Nasze rozwiązania implementujemy w oparciu o sprawdzone w środowisku biznesowym oprogramowanie z otwartym kodem źródłowym Open Source. Dzięki temu nasz Klient zawsze ma pewność, że programy które tworzymy będą zabezpieczone przed tak zwanym vendor lock-in, czyli uzależnieniu się od jednego komercyjnego dostawcy. Open Source pozwala naszym Klientom na łatwe zintegrowanie rozwiązań, które oferujemy, z ich bieżącą infrastrukturą informatyczną. Ponadto stanowi także zabezpieczenie przed roszczeniami licencyjnymi i patentowymi firm komercyjnych. Dzięki oparciu się na technologiach Open Source, nasz Klient ma pewność, że nie istnieje niebezpieczeństwo upadku firmy rozwijającej jeden z fundamentów na którym bazuje oprogramowanie przez nas rozwijane.

Zachęcamy do zapoznania się z projektami, które do tej pory stworzyliśmy, lub nad którymi w dalszym ciągu pracujemy.

Zapoznaj się z naszym portfolio...