Contact information
Pobierz Portfolio

Nasze portfolio

W Tropicoders tworzymy projekty związane z szeroko pojętym oprogramowaniem. Naszą specjalnością są zarówno projekty związane z Internetem, takie jak strony internetowe, portale społecznościowe i informacyjne, systemy e-Commerce, a także systemy w architekturze klient-serwer lub peer to peer (P2P).

Ponadto, w skład naszych kompetencji wchodzi tworzenie oprogramowania biznesowego oraz projektów multimedialnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, jesteśmy w stanie dostarczyć Klientowi kompletne, nowoczesne rozwiązania, oparte na najnowszych technologiach.

Do naszej pracy podchodzimy z pasją, starając się pomóc Klientowi wybrać takie rozwiązanie, które zarówno spełni jego oczekiwania, jak i zapewni elastyczność rozbudowy i dostosowania oprogramowania do szybko zmieniających się realiów rynku.

Nasze projekty opieramy przede wszystkim na nowoczesnych, aczkolwiek sprawdzonych technologiach, które są bardzo szeroko wykorzystywane przez największych graczy na rynku.

Do takich rozwiązań technologicznych należą między innymi: system operacyjny Linux, serwer www Apache, serwer baz danych PostgreSQL, a także język programowania Python. Dzięki wykorzystaniu technologii z otwartym kodem źródłowym - Open Source - możemy zaoferować Klientowi konkurencyjne ceny, a także dużą elastyczność w dostosowaniu projektu pod konkretne potrzeby.

Technologie oparte o Open Source zapewniają zgodność z wszelkimi standardami przemysłowymi oraz biznesowymi, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę współdziałanie naszych projektów z infrastrukturą informatyczną Klienta.

Pragniemy zaprezentować Państwu kilka wybranych projektów nad którymi pracowaliśmy, bądź które obecnie rozwijamy dla naszych Klientów, a także projekty autorskie.

Skontaktuj się z nami!